Rozpis od 27. 3. 2023 do 2. 4. 2023 (13. týden)

Tento týden Vytisknout rozpis
KH1 - hlavní hřiště KH2 - horní hřiště Sokol Brno 1 Tělocvična Biskupské Gymnázium Tělocvična CMCZS, Lerchova Tělocvična Herčíkova Tělocvična KH Tělocvična SPŠ, Kudelova ZŠ Zemědělská Všechny plochy
po
27. 3.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
KH1 - hlavní hřištěU15
16:00 - 18:00
U18
17:30 - 19:00
KH2 - horní hřištěU11
16:00 - 17:30
Sokol Brno 1
Tělocvična Biskupské Gymnázium
Tělocvična CMCZS, Lerchova
Tělocvična Herčíkova
Tělocvična KHU13
17:30 - 19:00
Tělocvična SPŠ, Kudelova
ZŠ Zemědělská
út
28. 3.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
KH1 - hlavní hřiště
KH2 - horní hřiště
Sokol Brno 1
Tělocvična Biskupské Gymnázium
Tělocvična CMCZS, Lerchova
Tělocvična Herčíkova
Tělocvična KHU7
16:00 - 17:00
U18
16:00 - 17:30
U9
17:00 - 19:00
U10
17:00 - 19:00
U18
17:30 - 19:00
Tělocvična SPŠ, Kudelova
ZŠ Zemědělská
st
29. 3.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
KH1 - hlavní hřištěU15
16:00 - 18:00
U18
17:00 - 19:00
KH2 - horní hřištěU11
16:00 - 17:30
Sokol Brno 1
Tělocvična Biskupské Gymnázium
Tělocvična CMCZS, Lerchova
Tělocvična Herčíkova
Tělocvična KHU13
17:30 - 19:00
Tělocvična SPŠ, Kudelova
ZŠ Zemědělská
čt
30. 3.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
KH1 - hlavní hřiště
KH2 - horní hřiště
Sokol Brno 1
Tělocvična Biskupské Gymnázium
Tělocvična CMCZS, Lerchova
Tělocvična Herčíkova
Tělocvična KHU7
16:00 - 17:00
U18
16:00 - 17:30
U9
17:00 - 19:00
U10
17:00 - 19:00
U18
17:30 - 19:00
Tělocvična SPŠ, Kudelova
ZŠ Zemědělská

31. 3.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
KH1 - hlavní hřištěU18
16:00 - 18:00
U15
16:00 - 18:00
KH2 - horní hřištěU11
16:30 - 18:00
Sokol Brno 1
Tělocvična Biskupské Gymnázium
Tělocvična CMCZS, Lerchova
Tělocvična Herčíkova
Tělocvična KH
Tělocvična SPŠ, Kudelova
ZŠ Zemědělská
so
1. 4.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
KH1 - hlavní hřiště
KH2 - horní hřiště
Sokol Brno 1
Tělocvična Biskupské Gymnázium
Tělocvična CMCZS, Lerchova
Tělocvična Herčíkova
Tělocvična KH
Tělocvična SPŠ, Kudelova
ZŠ Zemědělská
ne
2. 4.
Plocha08 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
KH1 - hlavní hřiště
KH2 - horní hřiště
Sokol Brno 1
Tělocvična Biskupské Gymnázium
Tělocvična CMCZS, Lerchova
Tělocvična Herčíkova
Tělocvična KH
Tělocvična SPŠ, Kudelova
ZŠ Zemědělská